Pracovní nabídka: Pomocný technický pracovník - F POINT

Nabídka práce:

Pomocný technický pracovník

Hledáme pracovitého člověka ochotného uklízet a vypomáhat se vším, co pro naši práci potřebujeme. Jedná se především o základní úklid podobný, jako děláte doma, občasné nákupy, pomoc s hlídáním dětí, příprava pracovních pomůcek apod.

Potřebná kvalifikace: Základní znalost češtiny na úrovni domluvy (práce vhodná i pro cizince, kteří se již trochu domluví).

Osobnostní předpoklady: Pracovitost, pečlivost, spolehlivost, ochota pomáhat, dobrý vztah k cizincům a dětem, malá pravděpodobnost absencí, schopnost dlouhodobé spolupráce.

Fyzické předpoklady: Dobrá fyzická kondice, duševní zdraví, ochota k povinným a doporučeným očkováním.

Před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč čistý výpis z trestního rejstříku (nebo vízum na strpění) a lékařské potvrzení o schopnosti vykonávat práci.

Nástup: 1. září, počet volných míst: 1

Pracovní úvazek:

40 h týdně

Nástupní mzda: 16 200 – 20 000 Kč dle schopností a vzdělání uchazeče.

Pro koho práce není vhodná:

Kromě toho, kdo nezvládá výše uvedené dovednosti a není schopen doložit výše uvedené doklady, není práce vhodná pro osoby zdravotně handicapované. Práce není vhodná pro osoby, kterým úklid a občasné přenášení těžších předmětů činí zdravotní potíže (ekzém, bolesti zad, závratě apod.). Taktéž není vhodná pro osoby, které se léčí v oblasti duševních chorob a mohly by mít problémy s nárazovou intenzitou práce a vysokým množstvím návštěvníků.

Než se začnete u nás hlásit o práci, zapřemýšlejte, zda vás okolí nebude odrazovat od práce s cizinci či dokonce ukrajinskými uprchlíky, ne každý toto podporuje, a pak by vás práce u nás netěšila.

Kdo jakýmkoli způsobem podporuje či schvaluje ruskou agresi na Ukrajině, je automaticky z výběrového řízení vyřazen.

Práce není vhodná pro rebely vůči běžným postupům a jinak alternativně zaměřené duše. Potřebujeme lidi, kteří předně myslí na ty druhé, nepodléhají dezinformačním kampaním a jsou zodpovědní ke kolektivu.

Co naopak nepotřebujete:

Nepotřebujete řidičský ani zdravotní průkaz, nepotřebujete žádné vzdělání, vyšší vzdělání však může být důvodem k samostatnějším úkolům a vyšší mzdě.

Co nabízíme:

  • Nástupní mzdu stanovenou podle vaší odbornosti a referencí. Dále pak postupné navyšování mzdy s platovým ohodnocením dle kvality vaší práce. Výjimkou nejsou ani čtvrtletní a mimořádné odměny.
  • Stravovací paušál.
  • Dovolenou navíc.
  • Práci na jednu směnu. Flexibilní pracovní dobu, kterou si s ohledem na potřeby aktivit volíte dle svého, přičemž obvyklá doba je pondělí-čtvrtek 7:00-16:00, pátek 7:00-13:30. Soboty, neděle a svátky jsou volné.
  • Tříměsíční dobu zaučení pod vedením zkušeného pracovníka.
  • Práci v přátelském kolektivu.

Jak se přihlásit:

Pošlete žádost emailem na f@fpoint.cz

Můžete přiložit životopis.

Pokud nás vaše žádost zaujme, oslovíme vás a požádáme o schůzku. S vybraným uchazečem sepisujeme pracovní smlouvu na dobu určitou, zpravidla do konce roku. V následujícím roce, je-li pracovník šikovný, rádi smlouvu prodloužíme.

Dokumentaci neúspěšných uchazečů uchováváme půl roku v interním úložišti, během této doby vás můžeme znovu oslovit, kdyby se uvolnilo další místo. Pokud s tímto postupem nesouhlasíte, na vaši žádost vás vyřadíme ihned a dokumenty smažeme z interního úložiště.

Volné pracovní místo